Lightning Workflow (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
