Lightning Workflow (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Continue
km: បន្ត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
