Lightning Workflow (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: History
lv: Vēsture

en: Continue
lv: Turpināt

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Scheduler
lv: Plānotājs
