Lightning Workflow (8.x-2.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: History
sq: Kronollogjia

en: Continue
sq: Vazhdo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më
