Lightning Workflow (8.x-3.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
