Lightning Workflow (8.x-3.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
