Lightning Workflow (8.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: History
ps: تاريخ

en: Continue
ps: دوام

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول
