Lightning Workflow (8.x-3.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
