Lightning Workflow (8.x-3.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Reset
is: Tómstilla

en: History
is: Søga

en: Continue
is: Halt áfram

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Authored on
is: Skrivað tann
