Lightning Workflow (8.x-3.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: History
bn: ইতিহাস

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
