Lightning Workflow (8.x-3.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: History
mr: इतिहास

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
