Lightning Workflow (8.x-3.14) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Archive
ro: Arhivă

en: Continue
ro: Continuare

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: Published
ro: Publicat

en: Publish
ro: Publică

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: o secundă
ro[1]: @count secunde
ro[2]: @count de secunde

en: Draft
ro: Proiect

en: Content moderation
ro: Moderare conținut

en: Archived
ro: Arhivat

en: Create New Draft
ro: Creați o ciornă nouă
