Lightning Workflow (8.x-3.16) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Continue
ja: 継続

en: 1 minute | @count minutes
ja[0]: 1分
ja[1]: @count 分

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 second | @count seconds
ja[0]: 1 秒
ja[1]: @count 秒

en: Scheduler
ja: スケジューラー

en: Content moderation
ja: コンテンツモデレーション

en: Editorial
ja: コンテンツ編集

en: Lightning
ja: ライトニング

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
ja: アーカイブ済み

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ja: 下書き

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
ja: アーカイブ

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ja: 下書きを新規作成
