Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: remove
bo: སྤོ་འབུད།

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: or
bo: ཡང་ན

en: cancel
bo: དོར་བ།
