Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Continue
cy: Parhau

en: or
cy: neu

en: cancel
cy: Diddymu
