Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: remove
da: fjern

en: Continue
da: Fortsæt

en: 1 minute | @count minutes
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: Purge
da: Fjern

en: or
da: eller

en: on
da: til

en: cancel
da: fortryd

en: 1 second | @count seconds
da[0]: 1 sekund
da[1]: @count sekunder

en: at
da: ved

en: Scheduler
da: Planlægning

en: Content moderation
da: Indhold adminstration

en: Editorial
da: Redaktionel

en: Change to
da: Skift til

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
da: Arkiveret

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
da: Kladde

[ctx: Workflow state label]
en: Published
da: Udgivet

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
da: Arkivér

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
da: Opret ny kladde

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
da: Udgiv
