Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: remove
et: eemalda

en: Continue
et: Jätka

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: or
et: või

en: on
et: -

en: cancel
et: katkesta

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Content moderation
et: Sisu modereerimine

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Change to
et: Muuda

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
