Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: Continue
gl: Continuar

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: or
gl: ou

en: cancel
gl: cancelar
