Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: remove
he: הסר

en: Continue
he: להמשיך

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: or
he: או

en: cancel
he: בטל

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: at
he: ב

en: Scheduler
he: מתזמן

en: Content moderation
he: ניהול תכנים
