Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Continue
hr: Nastavi

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: or
hr: ili
