Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: remove
hu: eltávolítás

en: Continue
hu: Folytatás

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: Purge
hu: Tisztítás

en: or
hu: vagy

en: on
hu: be

en: cancel
hu: mégsem

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: at
hu: -

en: Content moderation
hu: Tartalommoderáció

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Change to
hu: Változtatás erre

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
