Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: remove
nl: verwijderen

en: Continue
nl: Doorgaan

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: Purge
nl: Legen

en: or
nl: of

en: on
nl: op

en: cancel
nl: annuleren

en: 1 second | @count seconds
nl[0]: 1 seconde
nl[1]: @count seconden

en: at
nl: in

en: Scheduler
nl: Planner

en: Content moderation
nl: Inhoudmoderatie

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: Change to
nl: Wijzigen in

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren
