Lightning Workflow (8.x-3.18) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: or
th: หรือ

en: cancel
th: ยกเลิก
