Lightning Workflow (8.x-3.19) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: remove
mn: устгах

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг
