Lightning Workflow (8.x-3.19) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: remove
oc: suprimir

en: Continue
oc: Contunhar

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: or
oc: o

en: on
oc: activat

en: cancel
oc: anullar
