Lightning Workflow (8.x-3.19) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: Continue
pt: Continuar

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: or
pt: ou

en: cancel
pt: cancelar

en: Content moderation
pt: Moderação de conteúdo
