Lightning Workflow (8.x-3.19) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: remove
sk: odstrániť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: 1 minute | @count minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: @count minúty
sk[2]: @count minút

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: or
sk: alebo

en: cancel
sk: zrušiť

en: 1 second | @count seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: @count sekundy
sk[2]: @count sekúnd

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Content moderation
sk: Moderovanie obsahu

en: Editorial
sk: Editoriál

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
