Lightning Workflow (8.x-3.19) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: cancel
te: రద్దుచేయి
