Lightning Workflow (8.x-3.19) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: remove
vi: xóa

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: on
vi: vào

en: at
vi: dấu a còng
