Lightning Workflow (8.x-3.2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: History
de: Verlauf

en: Continue
de: Weiter

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Purge
de: Dauerhaft löschen

en: Apply
de: Anwenden

en: Scheduler
de: Zeitplaner

en: Moderation state
de: Moderationsstatus

en: Moderation history
de: Moderationsverlauf

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Moderation History
de: Moderationsverlauf

en: Workflow ID
de: Arbeitsablauf-ID

en: Allows you to schedule changes in moderation state.
de: Ermöglicht das Terminieren von Änderungen am Moderationsstatus.
