Lightning Workflow (8.x-3.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: History
ku: مێژوو

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
