Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: History
ca: Història

en: Continue
ca: Continua

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: 1 minute | @count minutes
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: 1 second | @count seconds
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Scheduler
ca: Programació

en: Content moderation
ca: Moderació del contingut

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Master
ca: Mestre
