Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: History
cs: Historie

en: Continue
cs: Pokračovat

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: 1 minute | @count minutes
cs[0]: 1 minuta
cs[1]: @count minuty
cs[2]: @count minut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: 1 second | @count seconds
cs[0]: 1 sekunda
cs[1]: @count sekundy
cs[2]: @count sekund

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
