Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: History
et: Ajalugu

en: Continue
et: Jätka

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: 1 minute | @count minutes
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: 1 second | @count seconds
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Content moderation
et: Sisu modereerimine

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: revision user
et: redaktsiooni kasutaja

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
