Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: History
fi: Historia

en: Continue
fi: Jatka

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: 1 minute | @count minutes
fi[0]: 1 minuutti
fi[1]: @count minuuttia

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 second | @count seconds
fi[0]: 1 sekunti
fi[1]: @count sekuntia

en: Scheduler
fi: Ajastin

en: Content moderation
fi: Sisällön moderointi

en: revision user
fi: version käyttäjä

en: Master
fi: Isäntä
