Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: History
gl: Historial

en: Continue
gl: Continuar

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: revision user
gl: usuario revisor
