Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: History
he: היסטוריה

en: Continue
he: להמשיך

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: 1 minute | @count minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: 1 second | @count seconds
he[0]: שניה אחת
he[1]: @count שניות

en: Scheduler
he: מתזמן

en: Content moderation
he: ניהול תכנים

en: revision user
he: המשתמש שכתב את הגירסה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
