Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: History
hr: Povijest

en: Continue
hr: Nastavi

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
