Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: History
ro: Istoric

en: Continue
ro: Continuare

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: 1 minute | @count minutes
ro[0]: un minut
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: o oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: 1 second | @count seconds
ro[0]: o secundă
ro[1]: @count secunde
ro[2]: @count de secunde

en: Content moderation
ro: Moderare conținut

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: revision user
ro: revizia utilizatorului

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
