Lightning Workflow (8.x-3.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: History
te: చరితం

en: Continue
te: కొనసాగించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: Apply
te: ఆపాదించు
