Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: History
eo: Historio

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Asc
eo: kreske
