Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: History
is: Saga

en: Continue
is: Halda áfram

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: 1 minute | @count minutes
is[0]: 1 mín.
is[1]: @count mín.

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
