Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: History
jv: Sejarah

en: Continue
jv: Lanjutna

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: 1 minute | @count minutes
jv[0]: 1 menit
jv[1]: @count menit

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: 1 second | @count seconds
jv[0]: 1 detik
jv[1]: @count detik

en: Asc
jv: Urut Maju
