Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: History
kk: Тарих

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат
