Lightning Workflow (8.x-3.4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: History
lt: Istorija

en: Continue
lt: Tęsti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Purge
lt: Valyti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas
