Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: History
be: Гісторыя

en: Continue
be: Працягнуць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў
