Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: History
eu: Historia

en: Continue
eu: Jarraitu

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: 1 minute | @count minutes
eu[0]: minutu 1
eu[1]: @count minutu

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: 1 second | @count seconds
eu[0]: Segundu 1
eu[1]: @count segundu

en: Asc
eu: Goraka
