Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: 1 minute | @count minutes
gu[0]: 1 મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટ

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: Apply
gu: લાગુ કરો
