Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: History
ka: ისტორია

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: Desc
ka: აღწერა
