Lightning Workflow (8.x-3.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: History
ne: इतिहास

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 minute | @count minutes
ne[0]: 1 minute
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
